Amphenol Industrial 97-3100A28-16SZ
97-3100A28-16SZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A28-16SZ
Brief Description
AB 20C 20#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3100A28-16SZ.pdf
Availability of 97-3100A28-16SZ
QUANTITY
97-3100A28-16SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A28-16SZ
Internal Part NumberEIS-97-3100A28-16SZ
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A28-16SZ
Related Links97-3100, 97-3100A28-16SZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A28-16SZ Details Description
Related parts for 97-3100A28-16SZ
AC/DC CONVERTER 5V 25W datasheet.pdf
IC REG BUCK BST ADJ 0.5A 16TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.3V 0.35A 5DSBGA datasheet.pdf
CONN RCPT VERT 10POS W/O GUIDES datasheet.pdf
TERMINAL END PLATE 2MM GREY datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 14TSSOP datasheet.pdf
RES 3.509K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
LED WHITE 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV RS422/RS485 32BGA datasheet.pdf
FIXED IND 1.3NH 250MA 600 MOHM datasheet.pdf