Amphenol Industrial 97-3100A28-6SW
97-3100A28-6SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A28-6SW
Brief Description
AB 3C 3#4 SKT RECP
Datasheet Download
97-3100A28-6SW.pdf
Availability of 97-3100A28-6SW
QUANTITY
97-3100A28-6SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A28-6SW
Internal Part NumberEIS-97-3100A28-6SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A28-6SW
Related Links97-3100, 97-3100A28-6SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A28-6SW Details Description
Related parts for 97-3100A28-6SW
JUMPER-H1501TR/A2015B/X 4" datasheet.pdf
RES SMD 2.7 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 11.8A DPAK datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
IC EQUALIZER POWER SAVER 6-LLP datasheet.pdf
CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
RES 143K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
MARKER LETTER OUTDOOR L datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1.5A datasheet.pdf
CAP FILM 0.051UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf