Amphenol Industrial 97-3100A28-9SW
97-3100A28-9SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3100A28-9SW
Brief Description
AB 12C 6#16, 6#12 SKT RECP
Datasheet Download
97-3100A28-9SW.pdf
Availability of 97-3100A28-9SW
QUANTITY
97-3100A28-9SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3100A28-9SW
Internal Part NumberEIS-97-3100A28-9SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3100A28-9SW
Related Links97-3100, 97-3100A28-9SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3100A28-9SW Details Description
Related parts for 97-3100A28-9SW
SCR MOD ISO DUAL 800V 250A datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 4.7 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.15A X2-DFN-4 datasheet.pdf
RES 301 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf