Amphenol Industrial 97-3101A20-4S-946
97-3101A20-4S-946 picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A20-4S-946
Brief Description
AB 4C 4#12 SKT RECP ROHS
Datasheet Download
97-3101A20-4S-946.pdf
Availability of 97-3101A20-4S-946
QUANTITY
97-3101A20-4S-946 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A20-4S-946
Internal Part NumberEIS-97-3101A20-4S-946
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A20-4S-946
Related Links97-3101A, 97-3101A20-4S-946 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A20-4S-946 Details Description
Related parts for 97-3101A20-4S-946
CAP CER 750PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP THIN FILM 6.8PF 10V 0201 datasheet.pdf
CONN COVER FRONT 6POS POLAR datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10V 20% 1411 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 5.2VOUT 25W datasheet.pdf