Amphenol Industrial 97-3101A24-12SW
97-3101A24-12SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A24-12SW
Brief Description
AB 5C 2#4 3#12 SKT RECP
Datasheet Download
97-3101A24-12SW.pdf
Availability of 97-3101A24-12SW
QUANTITY
97-3101A24-12SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A24-12SW
Internal Part NumberEIS-97-3101A24-12SW
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A24-12SW
Related Links97-3101, 97-3101A24-12SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A24-12SW Details Description
Related parts for 97-3101A24-12SW
IC MCU 8BIT 7KB ROM 44QFN datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10V 20% RADIAL datasheet.pdf
LED MINI PANEL IND GREEN 28V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .100 RA 72POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
RJ45 SHIELDED LED 8 PORT datasheet.pdf
CAP CER 7.2PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf