Amphenol Industrial 97-3101A24-28PX
97-3101A24-28PX picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A24-28PX
Brief Description
AB 24C 24#16 PIN RECP
Datasheet Download
97-3101A24-28PX.pdf
Availability of 97-3101A24-28PX
QUANTITY
97-3101A24-28PX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A24-28PX
Internal Part NumberEIS-97-3101A24-28PX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A24-28PX
Related Links97-3101, 97-3101A24-28PX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A24-28PX Details Description
Related parts for 97-3101A24-28PX
DIODE GEN PURP 125V 200MA DO35 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .156 WW datasheet.pdf
CONN FFC/FPC RCPT HSG 5POS 2.54 datasheet.pdf
IC DAC 12BITS SER 20QFN datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 6.3V 20% 2917 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CAP CER 3PF 25V CH 0201 datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM datasheet.pdf