Amphenol Industrial 97-3101A28-21SW
97-3101A28-21SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A28-21SW
Brief Description
AB 37C 37#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3101A28-21SW.pdf
Availability of 97-3101A28-21SW
QUANTITY
97-3101A28-21SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A28-21SW
Internal Part NumberEIS-97-3101A28-21SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A28-21SW
Related Links97-3101, 97-3101A28-21SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A28-21SW Details Description
Related parts for 97-3101A28-21SW
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC HEX INVERTER TTL-IN 14-SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/1.8V 0.15A 6TMLF datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
VARISTOR 198V 6.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
SWITCH SELECT 2POS DPST-NO 10A datasheet.pdf