Amphenol Industrial 97-3102A-12S-850
97-3102A-12S-850 picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A-12S-850
Brief Description
AB 3102A SHL KIT 12S CAD OD
Datasheet Download
97-3102A-12S-850.pdf
Availability of 97-3102A-12S-850
QUANTITY
97-3102A-12S-850 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A-12S-850
Internal Part NumberEIS-97-3102A-12S-850
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A-12S-850
Related Links97-3102A, 97-3102A-12S-850 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A-12S-850 Details Description
Related parts for 97-3102A-12S-850
TACHOMETER LCD 6 CHAR 5V SNAP IN datasheet.pdf
Connector Receptacle 26 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 53VWM 85VC AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 100V X7R 0603 datasheet.pdf
RES SMD 191 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 1.2-20UNF-2A 20MA datasheet.pdf
IC CTLR PFC/PWM COMBO 16DIP datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS GLD datasheet.pdf