Amphenol Industrial 97-3102A18-10PY-946
97-3102A18-10PY-946 picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A18-10PY-946
Brief Description
AB 4C 4#12 PIN RECP
Datasheet Download
97-3102A18-10PY-946.pdf
Availability of 97-3102A18-10PY-946
QUANTITY
97-3102A18-10PY-946 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A18-10PY-946
Internal Part NumberEIS-97-3102A18-10PY-946
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A18-10PY-946
Related Links97-3102A1, 97-3102A18-10PY-946 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A18-10PY-946 Details Description
Related parts for 97-3102A18-10PY-946
TERM BLOCK PLUG 14POS 3.81MM datasheet.pdf
FLANGE SEAL FOR M9.5 + M11 datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 0.63VA CHAS MNT datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
ADAPTER MINI B-JACK BULK WHITE datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 250V X7R 1812 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RES 4.64K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/20W .5% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M4 NYLON 20MM datasheet.pdf