Amphenol Industrial 97-3102A20-18P
97-3102A20-18P picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A20-18P
Brief Description
APH97-3102A20-18P
Datasheet Download
97-3102A20-18P.pdf
Availability of 97-3102A20-18P
QUANTITY
97-3102A20-18P Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A20-18P
Internal Part NumberEIS-97-3102A20-18P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A20-18P
Related Links97-3102, 97-3102A20-18P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A20-18P Details Description
Related parts for 97-3102A20-18P
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 18DIP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
OSC MEMS 14.31818MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN HDR 43POS 0.100 SMD TIN datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS T/H R/A datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf