Amphenol Industrial 97-3102A20-24S
97-3102A20-24S picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A20-24S
Brief Description
AB 4C 2#8,2#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3102A20-24S.pdf
Availability of 97-3102A20-24S
QUANTITY
97-3102A20-24S Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A20-24S
Internal Part NumberEIS-97-3102A20-24S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A20-24S
Related Links97-3102, 97-3102A20-24S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A20-24S Details Description
Related parts for 97-3102A20-24S
RES SMD 26.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 470K 5% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS PIN datasheet.pdf
CABLE ASSY 5POS FMALE M12 10M datasheet.pdf
RES 800 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 55POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 1W MELF DO213AB datasheet.pdf
RES 8.45 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf