Amphenol Industrial 97-3102A22-14SW
97-3102A22-14SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A22-14SW
Brief Description
AB 19C 19#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3102A22-14SW.pdf
Availability of 97-3102A22-14SW
QUANTITY
97-3102A22-14SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A22-14SW
Internal Part NumberEIS-97-3102A22-14SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A22-14SW
Related Links97-3102, 97-3102A22-14SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A22-14SW Details Description
Related parts for 97-3102A22-14SW
CAP ALUM 47000UF 20% 25V SNAP datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 15K OHM 5% RAD datasheet.pdf
IC DETECTOR VOLT 3.2V ODRN 5VSOF datasheet.pdf
RES SMD 61.9K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 43.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 2POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 1.52KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN DIN RCPT 96POS datasheet.pdf