Amphenol Industrial 97-3102A22-8SY
97-3102A22-8SY picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A22-8SY
Brief Description
AB 2C 2#12 SKT RECP
Datasheet Download
97-3102A22-8SY.pdf
Availability of 97-3102A22-8SY
QUANTITY
97-3102A22-8SY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A22-8SY
Internal Part NumberEIS-97-3102A22-8SY
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A22-8SY
Related Links97-3102, 97-3102A22-8SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A22-8SY Details Description
Related parts for 97-3102A22-8SY
RES 0.02 OHM 3/8W 3% AXIAL datasheet.pdf
IC GATE NAND 1CH 2-INP SC-70-5 datasheet.pdf
VARISTOR 20V 500A DISC 10MM datasheet.pdf
ADAPTER 128-PQFP ISPLSI 1048E datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 12AWG ORANGE 100' datasheet.pdf
RELAY SAFETY 3PST 5A 230V datasheet.pdf
STDSPAEAPR140F K datasheet.pdf
RCPT HSG SGL V0 BLK 05 CKT datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf