Amphenol Industrial 97-3102A24-9S-946
97-3102A24-9S-946 picture photo
Mfg. Part Number
97-3102A24-9S-946
Brief Description
AB 2C 2#4 SKT RECP
Datasheet Download
97-3102A24-9S-946.pdf
Availability of 97-3102A24-9S-946
QUANTITY
97-3102A24-9S-946 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3102A24-9S-946
Internal Part NumberEIS-97-3102A24-9S-946
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3102A24-9S-946
Related Links97-3102A, 97-3102A24-9S-946 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3102A24-9S-946 Details Description
Related parts for 97-3102A24-9S-946
IDC CABLE - MSC16K/MC16F/MPK16K datasheet.pdf
RES SMD 2.49 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 3.09 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS STR LONG LATCH datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:8 200MHZ 24QFN datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 35V 20% 1507 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN datasheet.pdf