Amphenol Industrial 97-3106A-20-850
97-3106A-20-850 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A-20-850
Brief Description
AB 3106A PLUG KIT 20 CAD OD
Datasheet Download
97-3106A-20-850.pdf
Availability of 97-3106A-20-850
QUANTITY
97-3106A-20-850 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A-20-850
Internal Part NumberEIS-97-3106A-20-850
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A-20-850
Related Links97-3106, 97-3106A-20-850 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A-20-850 Details Description
Related parts for 97-3106A-20-850
IC QUAD2:1 MLTPLXR BUS SW 16QSOP datasheet.pdf
IC RESET CMOS 2.3V 200MS 5SSOP datasheet.pdf
RES SMD 140K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 15NS 36SOJ datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 5" 0.50MM 37POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
IC MPU I.MX25 400MHZ 400MAPBGA datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 250V CH 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER STRT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf