Amphenol Industrial 97-3106A-22-850
97-3106A-22-850 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A-22-850
Brief Description
AB 3106A PLUG KIT 22 CAD OD
Datasheet Download
97-3106A-22-850.pdf
Availability of 97-3106A-22-850
QUANTITY
97-3106A-22-850 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A-22-850
Internal Part NumberEIS-97-3106A-22-850
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A-22-850
Related Links97-3106, 97-3106A-22-850 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A-22-850 Details Description
Related parts for 97-3106A-22-850
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONN SPRING 47POS SNGL .390 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 2.49A 68 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 336K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf