Amphenol Industrial 97-3106A16-11PY-940
97-3106A16-11PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A16-11PY-940
Brief Description
AB 2C 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A16-11PY-940.pdf
Availability of 97-3106A16-11PY-940
QUANTITY
97-3106A16-11PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A16-11PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A16-11PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A16-11PY-940
Related Links97-3106A1, 97-3106A16-11PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A16-11PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A16-11PY-940
IC CPLD 108MC 20NS 100TQFP datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 6V 20W datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER RT/A .100 16POS 15AU datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125 SQ WW datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V/2.8V 0.3A 10DFN datasheet.pdf
RES SMD 130K OHM 1% 20W D2PAK datasheet.pdf
IC AMP CURRENT SENSE VOUT 8UMAX datasheet.pdf
CHOKE DBL 22UH 250MA GOLD SMD datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X10MM XCUT datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 12.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf