Amphenol Industrial 97-3106A16-13P-426-417
97-3106A16-13P-426-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A16-13P-426-417
Brief Description
AB 2C 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A16-13P-426-417.pdf
Availability of 97-3106A16-13P-426-417
QUANTITY
97-3106A16-13P-426-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A16-13P-426-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A16-13P-426-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A16-13P-426-417
Related Links97-3106A16-, 97-3106A16-13P-426-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A16-13P-426-417 Details Description
Related parts for 97-3106A16-13P-426-417
IC MPU Z180 10MHZ 68PLCC datasheet.pdf
IC MONITOR TRPL SPPLY PREC 8MSOP datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR CS4382A DAC datasheet.pdf
Connector Quick Connect Tab 14-18 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
LMT SW-DT datasheet.pdf
IC RADIO RX AM/FM/AUX 20QFN datasheet.pdf
RES SMD 2.21KOHM 0.02% 0.3W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf