Amphenol Industrial 97-3106A16S-4PX
97-3106A16S-4PX picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A16S-4PX
Brief Description
AB 2C 2#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A16S-4PX.pdf
Availability of 97-3106A16S-4PX
QUANTITY
97-3106A16S-4PX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A16S-4PX
Internal Part NumberEIS-97-3106A16S-4PX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A16S-4PX
Related Links97-3106, 97-3106A16S-4PX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A16S-4PX Details Description
Related parts for 97-3106A16S-4PX
IC CONV A/D 16B 2CH DIFF 16SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
QUICKIE EJECT-LATCH HEAD-ER STR datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 1.5KV X7R 1812 datasheet.pdf
CAP CER 560PF 200V X7R 1206 datasheet.pdf
IC CLOCK BUFFER 1:5 20SSOP datasheet.pdf
RES 143K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
RES 24.9K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.6M OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 530MA 1.37 OHM datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 25V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 432 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf