Amphenol Industrial 97-3106A16S-8S-621
97-3106A16S-8S-621 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A16S-8S-621
Brief Description
AB 5C 5#16S SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A16S-8S-621.pdf
Availability of 97-3106A16S-8S-621
QUANTITY
97-3106A16S-8S-621 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A16S-8S-621
Internal Part NumberEIS-97-3106A16S-8S-621
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A16S-8S-621
Related Links97-3106A1, 97-3106A16S-8S-621 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A16S-8S-621 Details Description
Related parts for 97-3106A16S-8S-621
RES SMD 887K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X7R SMD datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES 750 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
WIRELESS PROGRAMMING/COMM KIT datasheet.pdf
DIODE ZENER 82V 3W DO216AA datasheet.pdf
CAP FILM 1400VDC 0.43UF RADIAL datasheet.pdf