Amphenol Industrial 97-3106A18-20P-940
97-3106A18-20P-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-20P-940
Brief Description
AB 5C 5#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A18-20P-940.pdf
Availability of 97-3106A18-20P-940
QUANTITY
97-3106A18-20P-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-20P-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-20P-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-20P-940
Related Links97-3106A1, 97-3106A18-20P-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-20P-940 Details Description
Related parts for 97-3106A18-20P-940
IC OTP 256KBIT 55NS 28SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT ROMLESS 44VQFP datasheet.pdf
RES SMD 6.19KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
IC MONITOR BATT LP 6-UDFN datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
IC DSP 32BIT 8CH SER I/O 144LQFP datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 2.52K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 10ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
CAP CER 62PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf