Amphenol Industrial 97-3106A18-22P-940
97-3106A18-22P-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-22P-940
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A18-22P-940.pdf
Availability of 97-3106A18-22P-940
QUANTITY
97-3106A18-22P-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-22P-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-22P-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-22P-940
Related Links97-3106A1, 97-3106A18-22P-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-22P-940 Details Description
Related parts for 97-3106A18-22P-940
RES SMD 20 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC FREQUENCY GENERATOR 72-VFQFPN datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V datasheet.pdf
CONN HSG BOX MNT RCPT 17POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
ANT WHIP WB VHF BA 34-40MHZ datasheet.pdf
CONN STR PLUG CRIMP PIN BLU datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG HORIZ 35MM 3C datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V/2.8V 0.15A 6XDFN datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf