Amphenol Industrial 97-3106A18-22PZ-940
97-3106A18-22PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-22PZ-940
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A18-22PZ-940.pdf
Availability of 97-3106A18-22PZ-940
QUANTITY
97-3106A18-22PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-22PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-22PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-22PZ-940
Related Links97-3106A1, 97-3106A18-22PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-22PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106A18-22PZ-940
CIR BRKR THRM 4A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN HSNG RCPT JAM NUT 8POS PIN datasheet.pdf
SENSOR 3000PSI M12-1.5 6G 4-20MA datasheet.pdf
LED WARM WHITE 3000K STARBOARD datasheet.pdf
RES SMD 12.7KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 6.07A 18 MOHM TH datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
FUSE LINK EDISON TYPE K 1A RB 23 datasheet.pdf