Amphenol Industrial 97-3106A20-14SX-417
97-3106A20-14SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-14SX-417
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-14SX-417.pdf
Availability of 97-3106A20-14SX-417
QUANTITY
97-3106A20-14SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-14SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-14SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-14SX-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A20-14SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-14SX-417 Details Description
Related parts for 97-3106A20-14SX-417
IC PCMCIA/CARDBUS DUAL 24-TSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS VERT .156 GOLD datasheet.pdf
CIR BRKR 20A 125VAC 32VDC datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
ANT TWO-WAY 806-866MHZ 1/4W BNX datasheet.pdf
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
CONN HDR 24POS GOLD datasheet.pdf