Amphenol Industrial 97-3106A20-23PY-940
97-3106A20-23PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-23PY-940
Brief Description
AB 2C 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-23PY-940.pdf
Availability of 97-3106A20-23PY-940
QUANTITY
97-3106A20-23PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-23PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-23PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-23PY-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A20-23PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-23PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-23PY-940
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20DIP datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34-PCM datasheet.pdf
SPACER W/D POINT datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPDT 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 2.5KV X7R 1825 datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN EDGE .100 62POS DR LOW P datasheet.pdf
500 TB SOCKET SMT datasheet.pdf
Crystal 37.4000MHz 30ppm 18pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf