Amphenol Industrial 97-3106A20-24PX-940
97-3106A20-24PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-24PX-940
Brief Description
AB 4C 2#16, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-24PX-940.pdf
Availability of 97-3106A20-24PX-940
QUANTITY
97-3106A20-24PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-24PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-24PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-24PX-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A20-24PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-24PX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-24PX-940
FUSE BRD MNT 750MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 125V 20A PNL MNT datasheet.pdf
RES SMD 39 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP datasheet.pdf
RES SMD 680 OHM 5% 1/4W 1210 datasheet.pdf
040-2 TAB CONTACT S 22-18 datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 3POS datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
IC FPGA 180 I/O 256FBGA datasheet.pdf
CABLE STR MALE-R/A MALE 9POS 3' datasheet.pdf