Amphenol Industrial 97-3106A20-27PY-621
97-3106A20-27PY-621 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-27PY-621
Brief Description
AB 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-27PY-621.pdf
Availability of 97-3106A20-27PY-621
QUANTITY
97-3106A20-27PY-621 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-27PY-621
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-27PY-621
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-27PY-621
Related Links97-3106A2, 97-3106A20-27PY-621 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-27PY-621 Details Description
Related parts for 97-3106A20-27PY-621
EVAL MOD FOR THS4121 datasheet.pdf
IC BATT CHARGER/USB 14-DFN datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
28P MTA100 CONN ASSY NAT 30AU datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 20A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN PLUG CRADLE 18POS VERT SMD datasheet.pdf
CIRCUIT BOARD FOR 221I datasheet.pdf
RES 332K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IDC HEADER .100" 24POS datasheet.pdf
Connector Socket 35 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC FPGA 544 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
LED CARTRIDGE RED 28V 40A CYL datasheet.pdf