Amphenol Industrial 97-3106A20-33P-417-940
97-3106A20-33P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-33P-417-940
Brief Description
AB 11C 11#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-33P-417-940.pdf
Availability of 97-3106A20-33P-417-940
QUANTITY
97-3106A20-33P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-33P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-33P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-33P-417-940
Related Links97-3106A20-, 97-3106A20-33P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-33P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A20-33P-417-940
IC SDRAM 256MBIT 143MHZ 90BGA datasheet.pdf
RES SMD 11.3K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
ANTENNA 2.4GHZ 1/4WAVE RA SMA datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS R/A 7.62MM datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB datasheet.pdf
RES 0.681 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 61POS SCKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 133 OHM 1% 30W datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
RES SMD 1.33K OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf