Amphenol Industrial 97-3106A20-8S-689
97-3106A20-8S-689 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A20-8S-689
Brief Description
AB 6C 2#8,4#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A20-8S-689.pdf
Availability of 97-3106A20-8S-689
QUANTITY
97-3106A20-8S-689 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A20-8S-689
Internal Part NumberEIS-97-3106A20-8S-689
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A20-8S-689
Related Links97-3106A, 97-3106A20-8S-689 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A20-8S-689 Details Description
Related parts for 97-3106A20-8S-689
CONN RECEPT/CAP 6 POS MATE-N-LOK datasheet.pdf
TERM DUAL LEVEL WM BLUE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC XDCP DUAL 256TP 100K 24-SOIC datasheet.pdf
KEYPAD RUGGED 3X4 METAL KEY/HSNG datasheet.pdf
CAP CER 3000PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 475K OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 600V 20A CHASSIS datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 187.5MHZ PECL6-SMD datasheet.pdf
TCO 250VAC 15A 110C(230F) CYLNDR datasheet.pdf