Amphenol Industrial 97-3106A22-18PY-940
97-3106A22-18PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-18PY-940
Brief Description
AB 8C 8#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-18PY-940.pdf
Availability of 97-3106A22-18PY-940
QUANTITY
97-3106A22-18PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-18PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-18PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-18PY-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-18PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-18PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-18PY-940
CONN PC PIN CIRC 0.020DIA GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 24.9K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
CONN FPC TOP 19POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
SWITCH TACTILE datasheet.pdf
FFC 1 TYPE A 23 CKTS LGT 178 datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf
220UF 450V 30X40MM 85C 15000H datasheet.pdf