Amphenol Industrial 97-3106A22-20SW-417-940
97-3106A22-20SW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-20SW-417-940
Brief Description
AB 9C 9#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-20SW-417-940.pdf
Availability of 97-3106A22-20SW-417-940
QUANTITY
97-3106A22-20SW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-20SW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-20SW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-20SW-417-940
Related Links97-3106A22-, 97-3106A22-20SW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-20SW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-20SW-417-940
HEAT SINK 30MM X 30MM X 9MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 1210 datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
TERMINAL SCREW VERT PC MNT BLU datasheet.pdf
SPACER FOR MEMBRANE SWITCH 100PC datasheet.pdf
CONN RCPT EYEMAX datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS CABLE SKT datasheet.pdf