Amphenol Industrial 97-3106A22-2P-417-940
97-3106A22-2P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-2P-417-940
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-2P-417-940.pdf
Availability of 97-3106A22-2P-417-940
QUANTITY
97-3106A22-2P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-2P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-2P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-2P-417-940
Related Links97-3106A22, 97-3106A22-2P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-2P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-2P-417-940
TRANSF HDSL 135:32 OHM 2MH SMT datasheet.pdf
RES SMD 499K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
VARISTOR 46V 180A 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIS M12 4-20 MA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RES 6.49K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC TCXO 16.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
UM4260 MAT 10M QD CABLE, FD2 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 5W D5B datasheet.pdf