Amphenol Industrial 97-3106A22-34SX-940
97-3106A22-34SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-34SX-940
Brief Description
AB 5C 2#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-34SX-940.pdf
Availability of 97-3106A22-34SX-940
QUANTITY
97-3106A22-34SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-34SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-34SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-34SX-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-34SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-34SX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-34SX-940
BOX ALUM GRAY 4.33"L X 3.25"W datasheet.pdf
CONN RECEPT 50POS R/A THROU HOLE datasheet.pdf
RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC INVERTER HEX OPN DRN 14-DIP datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 100V 6A ITO220AB datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS SKT datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 7PIN SLD CUP datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 5VOUT 75W datasheet.pdf
CABLE FIBER OPTIC datasheet.pdf
IMPACT ORTHO BP 3X8 DUAL WALL -S datasheet.pdf
OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf