Amphenol Industrial 97-3106A22-5S-940
97-3106A22-5S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-5S-940
Brief Description
AB 6C 4#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-5S-940.pdf
Availability of 97-3106A22-5S-940
QUANTITY
97-3106A22-5S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-5S-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-5S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-5S-940
Related Links97-3106A, 97-3106A22-5S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-5S-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-5S-940
CONN HEADER 70POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
IC VOICE REC/PLAY 90SEC 28-TSOP datasheet.pdf
FUSE CLIP CARTRIDGE CHASSIS MNT datasheet.pdf
OSC VCXO 75.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
RES 0.82 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.2A SOT223-3 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 10A TO220NFM datasheet.pdf
DIODE HYPERFAST 8A DPAK datasheet.pdf
AMPLIFIER FOR MV/V INPUT 10V OUT datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING 5POS 2.2MM datasheet.pdf
5MM THREADED CABLE ASSY datasheet.pdf