Amphenol Industrial 97-3106A22-5SZ-940
97-3106A22-5SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-5SZ-940
Brief Description
AB 6C 4#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-5SZ-940.pdf
Availability of 97-3106A22-5SZ-940
QUANTITY
97-3106A22-5SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-5SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-5SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-5SZ-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-5SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-5SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-5SZ-940
RES SMD 4.22M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DGTL POT 1024POS 16-TSSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 16 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN D-SUB PLUG 9POS CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 2.2M OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 10BIT 24TVSOP datasheet.pdf
5 ROLLS OF PAPER FOR UP-860 datasheet.pdf
RES 464K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf