Amphenol Industrial 97-3106A22-8SX-940
97-3106A22-8SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A22-8SX-940
Brief Description
AB 2C 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A22-8SX-940.pdf
Availability of 97-3106A22-8SX-940
QUANTITY
97-3106A22-8SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A22-8SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A22-8SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A22-8SX-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A22-8SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A22-8SX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A22-8SX-940
SWITCH TACTILE SPDT 0.1A 32V datasheet.pdf
IC REG ISOLATED +/-15V 33MA 7SOP datasheet.pdf
RES SMD 280 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRIMMER 680K OHM 0.1W SMD datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 240MA 1.25 OHM datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT SC-ST 6-PLEX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
RES 17.4 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1.8K OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 946MA 216 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf