Amphenol Industrial 97-3106A24-10PZ-417-940
97-3106A24-10PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-10PZ-417-940
Brief Description
AB 7C 7#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-10PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106A24-10PZ-417-940
QUANTITY
97-3106A24-10PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-10PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-10PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-10PZ-417-940
Related Links97-3106A24-, 97-3106A24-10PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-10PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A24-10PZ-417-940
IC INVERTER DUAL 8-INPUT 48TSSOP datasheet.pdf
CONN RECPT 8POS .100 POLAR TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 10MA 2 OHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 2PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
TVS DIODE 28VWM 52.5VC P600 datasheet.pdf
SNSW 10A .SLDR SIM RLR 79253329 datasheet.pdf
RES 15 OHM 8W 0.01% TO220 datasheet.pdf