Amphenol Industrial 97-3106A24-12PX-940
97-3106A24-12PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-12PX-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-12PX-940.pdf
Availability of 97-3106A24-12PX-940
QUANTITY
97-3106A24-12PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-12PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-12PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-12PX-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A24-12PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-12PX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A24-12PX-940
CAP TANT 1UF 35V 10% 1507 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
RES 1.3K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.05K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 63 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf