Amphenol Industrial 97-3106A24-12SX
97-3106A24-12SX picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-12SX
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-12SX.pdf
Availability of 97-3106A24-12SX
QUANTITY
97-3106A24-12SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-12SX
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-12SX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-12SX
Related Links97-3106, 97-3106A24-12SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-12SX Details Description
Related parts for 97-3106A24-12SX
CONN FFC TOP 23POS 1.25MM R/A datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL datasheet.pdf
IGBT 1200V 110A 357W D1 datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 275VAC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
MGRID HDR SMT D/R /CAP .38AULF datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 31POS PIN datasheet.pdf
CONN LINE DRAIN SET SCREW 1POS datasheet.pdf
FIXED IND 1.1UH 730MA 420 MOHM datasheet.pdf
POWER SUPPLY MODULE 24VDC datasheet.pdf