Amphenol Industrial 97-3106A24-21S-940
97-3106A24-21S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-21S-940
Brief Description
AB 10C 9#16, 1#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-21S-940.pdf
Availability of 97-3106A24-21S-940
QUANTITY
97-3106A24-21S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-21S-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-21S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-21S-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A24-21S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-21S-940 Details Description
Related parts for 97-3106A24-21S-940
RES 470K OHM 2W 10% AXIAL datasheet.pdf
FUSE CERM 8A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
TIMER INTRVL 30S 24VAC DIN MOUNT datasheet.pdf