Amphenol Industrial 97-3106A24-21SY-940
97-3106A24-21SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-21SY-940
Brief Description
AB 10C 9#16, 1#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-21SY-940.pdf
Availability of 97-3106A24-21SY-940
QUANTITY
97-3106A24-21SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-21SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-21SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-21SY-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A24-21SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-21SY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A24-21SY-940
CONN RCA JACK R/A BLUE PCB datasheet.pdf
FAN BLWR CENT 417X220MM 115VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN SOCKET P5KS .5MM 60POS SMD datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 100V NP0 1825 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 931 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 75PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 3K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN HDR 10POS 2.54MM datasheet.pdf