Amphenol Industrial 97-3106A24-28SX-940
97-3106A24-28SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-28SX-940
Brief Description
AB 24C 24#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-28SX-940.pdf
Availability of 97-3106A24-28SX-940
QUANTITY
97-3106A24-28SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-28SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-28SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-28SX-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A24-28SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-28SX-940 Details Description
Related parts for 97-3106A24-28SX-940
CAP CER 8.2PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN HEADER 15POS VERT .156 TIN datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 0.75W TH datasheet.pdf
LED RED DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 2 (Power) Position Through Hole Solder datasheet.pdf
RES SMD 4.81K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
COUNTER DIG HOUR 0-999999.9 HOUR datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 500MW DO35 datasheet.pdf
OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf