Amphenol Industrial 97-3106A24-5S-417-940
97-3106A24-5S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A24-5S-417-940
Brief Description
AB 16C 16#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A24-5S-417-940.pdf
Availability of 97-3106A24-5S-417-940
QUANTITY
97-3106A24-5S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A24-5S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A24-5S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A24-5S-417-940
Related Links97-3106A24, 97-3106A24-5S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A24-5S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106A24-5S-417-940
TVS DIODE 102VWM 165VC SMB datasheet.pdf
RES SMD 4.99KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-18 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
TRIMMER 470 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
RES 2.4K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 18-22 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
RES 220K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC LOAD DUMP REV V PROT 12TQFN datasheet.pdf
FERRITE CHIP BEAD datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ HCSL SMD datasheet.pdf