Amphenol Industrial 97-3106A28-11S-417
97-3106A28-11S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-11S-417
Brief Description
AB 22C 18#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-11S-417.pdf
Availability of 97-3106A28-11S-417
QUANTITY
97-3106A28-11S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-11S-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-11S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-11S-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-11S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-11S-417 Details Description
Related parts for 97-3106A28-11S-417
TRIMMER 100K OHM 0.2W TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
IC REG SWITCHD CAP 1.8V 10-MSOP datasheet.pdf
CONN HEADER STR DL 20PS GOLD SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 150PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf