Amphenol Industrial 97-3106A28-11SX-417
97-3106A28-11SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-11SX-417
Brief Description
AB 22C 18#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-11SX-417.pdf
Availability of 97-3106A28-11SX-417
QUANTITY
97-3106A28-11SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-11SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-11SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-11SX-417
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-11SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-11SX-417 Details Description
Related parts for 97-3106A28-11SX-417
RES SMD 24.3 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 112POS .050 SOLDER datasheet.pdf
RES 5.6K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC DDR2 SDRAM 512MBIT 84BGA datasheet.pdf
VARISTOR 900V 3.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23 datasheet.pdf
IMC 1 5/ 8-G-3 5 RN P20 THR datasheet.pdf
FLEXWIRE CABLE-10/ SM datasheet.pdf
CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
CTV 53C 53#20 PIN RECP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT datasheet.pdf