Amphenol Industrial 97-3106A28-12S-940
97-3106A28-12S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-12S-940
Brief Description
AB 26C 26#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-12S-940.pdf
Availability of 97-3106A28-12S-940
QUANTITY
97-3106A28-12S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-12S-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-12S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-12S-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-12S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-12S-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-12S-940
RES SMD 3.3 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 866K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3 POS W/SOCKETS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 19POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
CONN FIBER LC2 DUPLX 127UM datasheet.pdf
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 6POS PIN datasheet.pdf
IC MCU ARM 64KB FLASH 64MAPBGA datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf