Amphenol Industrial 97-3106A28-12SW
97-3106A28-12SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-12SW
Brief Description
AB 26C 26#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-12SW.pdf
Availability of 97-3106A28-12SW
QUANTITY
97-3106A28-12SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-12SW
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-12SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-12SW
Related Links97-3106, 97-3106A28-12SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-12SW Details Description
Related parts for 97-3106A28-12SW
IC BRIDGE RECT 6A 100V KBU datasheet.pdf
CONN JACK HYBRID R/A .100" PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP LARGE MINI PNL IND CLR SEAL datasheet.pdf
RES 3.47K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 224POS GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
KPT 15C 14#20 1#16 SKT RECP datasheet.pdf
CONTACT PROBE PIN .4MM PITCH datasheet.pdf
CAP FILM 0.12UF 5% 1000VDC AXIAL datasheet.pdf