Amphenol Industrial 97-3106A28-15PY-940
97-3106A28-15PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-15PY-940
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-15PY-940.pdf
Availability of 97-3106A28-15PY-940
QUANTITY
97-3106A28-15PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-15PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-15PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-15PY-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-15PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-15PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-15PY-940
CONN EDGECARD 44POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC ADC 8BIT 1UA PWR-DWN 20-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 3.3 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT SQ FLNG 4POS W/SKT PCB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RES 126K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 464K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
HD RA TH datasheet.pdf
500 TB PLU PLU WF HOOK/E datasheet.pdf
RES SMD 549 OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf