Amphenol Industrial 97-3106A28-16P-621
97-3106A28-16P-621 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-16P-621
Brief Description
AB 20C 20#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-16P-621.pdf
Availability of 97-3106A28-16P-621
QUANTITY
97-3106A28-16P-621 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-16P-621
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-16P-621
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-16P-621
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-16P-621 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-16P-621 Details Description
Related parts for 97-3106A28-16P-621
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DUAL 12BIT CMOS DAC 16-DIP datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 4.0V OD SOT89-3 datasheet.pdf
TAPE POLY FILM 3/4"X 72YD CLEAR datasheet.pdf
CAP CER 8.8PF 100V S2H 0805 datasheet.pdf
RES 208 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
508 TB WIR PRO 180D datasheet.pdf
FITTING BLANK PLUG datasheet.pdf
HSI NARROW datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 310VAC AXIAL datasheet.pdf