Amphenol Industrial 97-3106A28-18PW-940
97-3106A28-18PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A28-18PW-940
Brief Description
AB 12C 12#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A28-18PW-940.pdf
Availability of 97-3106A28-18PW-940
QUANTITY
97-3106A28-18PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A28-18PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A28-18PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A28-18PW-940
Related Links97-3106A2, 97-3106A28-18PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A28-18PW-940 Details Description
Related parts for 97-3106A28-18PW-940
DIODE SCHOTTKY MIXER 4V SOT-23 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 500W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS PIN datasheet.pdf
RES 150K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 5W SMBG datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W datasheet.pdf